
Кушетка медична для промивання кишківника АТОН КД-ПК
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кушетка медична для промивання кишківника АТОН КД-ПК призначена для проведення певних медичних процедур.
Кушетка медична складається з обтягнутих вінілштучшкірою сидіння і підголівника, встановлених на посилений металевий каркас з полімерним покриттям.
Ложе в середній частині має отвір, завдяки чого промивання кишківника здійснюється згідно з встановленими медичними вимогами.
Використовується в стаціонарному режимі.
Матеріали та складові, використані у конструкції, а також захисне декоративне полімерне покриття мають необхідні висновки, передбачені законодавством України, та допущені для використання у медичних меблях.
Купити медичні ліжка, кушетки та інші меблі для медустанов виробництва компанії Атон можна на .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 730 см |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Довжина: | 1900 мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркаса | метал |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | безступеневий, механічний |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
| Тип опор | Ніжки |
| Товщина ложі | 40 мм |
| Ширина | 870 мм |
- Ціна: 11 300 ₴
